Article image

Debakl mladšího dorostu s Pardubicemi

Mladší dorost utrpěl v neděli debakl v utkání s FK Pardubice B 1:8 (0:5), když nedokázal odolat nátlakové hře soupeře, z které celkem snadno inkasoval.

V 14. minutě domácí lovili míč ze sítě poprvé po střele Nekvindy. V 19. minutě hosté zvýšili gólem Venzhöfera. Třetí a čtvrtou branku do jablonecké branky dal v 37. resp. ve 41. minutě Nekvinda a měl hatrik. Gólem do šatny na 5:0 pro hosty upravil Nedvěd. V 66. minutě dal Jablonec svou jedinou branku. Samodeyko unikl a zleva nacentroval před branku, kde Kostka usměrnil míč od branky. Bohužel hosté pak přidali ještě tři góly. V 77. minutě Skokan, v 79. minutě Čáslavka a v 88. minutě Urban.

FA Jablonec U17 – FK Pardubice B 1:8 (0:5)

Sestava FA Jablonec U17: Dvořák – Ondráček, Klucký, Conway, Duštíra (46.Svatý M.) - Hanč, Samodeyko – Kostka, Svoboda, Hataš (77.Špís) - Holý (46.Novotný)

Branka FA Jablonec U17: 66.Kostka