Přidej se k nám!

Vítáme Vás ve Fotbalové akademii Jablonec

Naše akademie není jen o naučení se základů kopů a hlaviček, ale o tom, jak dát své srdce do každého pohybu a posunout hranice svých možností. Každý zde má možnost najít svou vlastní cestu mezi brankami, ať už jako hráč nebo jako součást týmu, který zdolává překážky společně.

Zapomeňte na nudné hodiny cvičení, u nás se fotbal stává dobrodružstvím plným smíchu, přátelství a nepopsatelných momentů, které vytvářejí pouto mezi každým hráčem na hřišti.

Takže, pokud jste připraveni obout si kopačky a vydat se na nekonečnou cestu za fotbalovými sny, jste na správném místě. Vítejte ve Fotbalové akademii Jablonec, kde se začíná psát každý skvělý fotbalový příběh!

NEJBLIŽŠÍ NÁBOR: ČERVEN 2024

Dorazte na náš nábor 6. června 2024 od 17:00, který se koná v areálu Mozartova (mapa viz. níže). S sebou stačí pouze sportovní obuv a chuť se učit novým věcem. Vše ostatní zařídíme my. Účast hráčů z A týmu FK Jablonec je samozřejmostí. Pro rodiče by měl být otevřen stánek s občerstvením.

Hledáme malé talenty z řad kluků a dívek:

KLUCI ročník 2016 - 2020

HOLKY ročník 2014 – 2019

5 BODŮ PROČ SI VYBRAT ZROVNA NÁS

  • Tým licencovaných profesionálních trenérů – Oldřich Pařízek, Marcel Belšan, Jiří Mašek a další
  • Mnoho mimo fotbalových aktivit – týmové přespávačky, jumparena, bazén
  • Kvalitní tréninkové plochy – nová nafukovací hala na Střelnici, areál Mozartova
  • Propojení s prvoligovým klubem – nástupy, účast hráčů A týmu na tréninku
  • Pořádání klubových akcí – fotbalová školička, olympijský den, challenge s možností vyhrát zajímavé ceny

KONTAKT

šéftrenér přípravek: Marcel Belšan, telefonní číslo 728 761 444

NAŠI TRENÉŘI U JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ

U5, U6 – Kateřina Pařez Hošicová

"V klubu působím už devátou sezónu. Mám vystudovanou tělesnou výchovu a sport. Prošla jsem si různými žákovskými kategoriemi, až jsem zakotvila u těch nejmenších, kde mě práce absolutně naplňuje a baví. Aktuálně studuji kondičního trenéra FAČR pod UEFA licencí. V naší akademii se tak zároveň budu věnovat kondici dorostu a hráčům po zranění. Ze srdce děkuji za všechny příležitosti, které v Akademii dostavám, za všechny své kolegy, za vedení Akademie a za všechny svěřence. Neměnila bych."

U7 – Martin Klement

"K fotbalu mě přivedl táta v 7 letech. Od té doby jsem strávil nespočet hodin tréninkem, zápasy a studiem hry, a zamiloval jsem si každý moment tohoto sportu. Chci vychovávat děti s pozitivním přístupem ke sportu, kde důležitá není jenom výhra, ale také radost ze hry, respekt k soupeřům a fair play. Chci, aby moji svěřenci prožívali stejné vzrušení a lásku k fotbalu, jakou jsem zažíval já, a aby se naučili, že tvrdá práce a oddanost mohou vést k dosažení jejich snů. Rovněž působím jako učitel na ZŠ Smržovka."

U8 – Marek Rezler

"S fotbalem jsem začínal právě formou náboru, kdy k nám do školky přišli trenéři a společně si s námi zatrénovali. Fotbal se mi zalíbil a od té doby mě fotbal provází. Trénování jako celek mě baví hlavně z důvodu, že to je rozmanité. Děti jsou energické a člověk musí na každého hráče/hráčku reagovat individuálně. Ta energičnost v tom probouzí emoce a to je u dětí zásadní. Postupně se posouváme jak my jako trenéři, tak i naši svěřenci. Máme mladý trenérský kolektiv, který funguje parádně a já bych si přál, abychom do budoucna společnými silami pokračovali a společně se zlepšovali."

Šéftrenér přípravek: Marcel Belšan

"K trénování jsem se dostal už v 15 letech, kdy jsem musel skončit s aktivním fotbalem ze zdravotních důvodů. Začínal jsem v malé vesničce na Vysočině. Velkou výhodou byla střední škola (sociálně pedagogická), kterou jsem studoval a vnesla do mého života určitý vhled do dětského světa. Poté jsem se přesunul do fotbalového klubu Humpolec, kde jsem trénoval jako asistent starší přípravku a mladší žáky. Následně jsem si dodělal skoro všechny potřebné licence k trénování a již v brzkém věku jsem měl dostudovanou UEFA A licenci. V 19 letech jsem se pak přesunul do FC Vysočina Jihlava a jako asistent potažmo hlavní trenér, jsem vedl kategorie mladších a starších žáků. Moje další kroky poté vedly do fotbalového klubu Jablonec. V Jablonci jsem prošel kategorie mladšího dorostu, mladších a starších žáků, starších přípravek a nyní jsem v pozici šéftrenéra přípravek. Náplň mojí práce mě baví. Zjistil jsem, že krok do přípravek byl správný a nejmenší děti potřebují ty nejpevnější základy do života, sportu a fotbalu. Nyní ukončuji nejvyšší mládežnické trenérské vzdělání UEFA Elite Youth A a těším na další kategorie, které povedu."

MAPA

Nábor se koná ve sportovním areálu ZŠ Mozartova, který se nachází v ulici U Hřiště v Jablonci nad Nisou. Hned vedle areálu se nacházejí dvě parkoviště.


Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner