Article image

U18 v druhém poločase polevila a prohrála 0:5

U18 v druhém poločase polevila a prohrála s FC Slovan Liberec 5:0. Utkání hodnotí trenér Stanislav Bejda.

Do zápasu jsme měli dobrý vstup a hned v první minutě nastřelil břevno Hanuš. Prvních 30 minut jsme byli aktivní a dostupovali techničtějšího soupeře. Byli jsme Liberci zdatným soupeřem. Ve 40. minutě šli ale hosté do vedení. Přesto byl první poločas z naší strany velmi dobrý.

Bohužel v druhém poločase nám brzy došly síly, přestali jsme být aktivní a liberečtí nás začali přehrávat. K tomu jsme několikrát chybovali při odkopu a nabírání hráčů ve vápně. Hosté tak nekompromisně trestali na konečných 0:5.

FA Jablonec – FC Slovan Liberec 0:5 (0:1)

Sestava FA Jablonec: Špís – Holý, Klucký, Duštíra, Rubeš (65. Conway) – Nguyen, Koňák, Finnimore, Horňáček, Svoboda (55. Čejchan) – Hanuš (73. Samodeyko)