Article image

U17 utrpěla až příliš těžkou porážku a podlehla Slavii 0:6

Mladší dorost FA Jablonec utrpěl až příliš těžkou porážku, když podlehl Slavii B 0:6 (0:3) a doplatil tak na své chyby a na minimum akcí do koncovky.

Hned ve druhé minutě měli možnost jablonečtí z úniku Velechovského a Kostky, ale soupeři zakončení akce zblokovali. Kostka měl další možnosti využít své úniky, ale k zakončení se neprosadil. Hosté šli do vedení v 11. minutě Horváthem, který proměnil pokutový kop. Druhý gól přidali ve 40. minutě, když přihrávku od levé brankové čáry proměnil Frolík. Gólem do šatny zvýšil ve 45. minutě na 0:3 Magada. V 53. minutě přišla druhá penalta po faulu Ondráčka a úspěšně ji proměnil Magada. V 72. minutě střela Kozhushky po zemi překvapivě skončila v domácí síti. A v 84. minutě pálil z odraženého míče Chaluš – 0:6.

FA Jablonec U17 - SK Slavia Praha B 0:6 (0:3)

Sestava FA Jablonec U17: Hnyk – Ondráček, Vrabec, Růta – Sirůček F., Jodas, Hanč, Kaněra (46.Kuhn), Rejnart – Kostka, Velechovský (61.Pošmourný)