Article image

Soupeř z Chrudimi přehrál U16 1:2

U16 prohrála se soupeřem z Chrudimi 1:2.

Do začátku utkání jsme nevstoupili dobře. Soupeř měl hned několik rohových kopů a my se nemohli prosadit ve hře dopředu. Prohrávali jsme osobní souboje a ve 20´ soupeř proměnil svoji šanci. Poté jsme se již začali dostávat do hry. Přesto skončil první poločas 0:1. Ve druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat a na naší polovinu se soupeř dostával jen zřídka. Přesto jsme inkasovali druhou branku. V 76´ jsme po velkém tlaku dokázali snížit na 1:2 brankou Ondry Domácího. Ještě v závěru jsme si vytvořili několik rohů a st. situací, které jsme nevyužili.

FA Jablonec U16 - FK Chrudim 1:2 (0:1)

Sestava FA Jablonec U16: Čudlín - Domácí, Beránek, Kurpiewski -Poledník, Mader, Šimon (30. Lorenc), Hušek, Bobrovnyk - Janda, Antoš (67. Michel)

Branka: Domácí