Article image

U17 podlehla celku MFK Chrudim 1:4

Mladší dorost FA Jablonec podlehl celku MFK Chrudim 1:4 (1:2), když po vedoucím gólu jabloneckých dokázali hosté ještě v první půli skóre zápasu otočit.

Ve 13. minutě se prosadil Kostka a poslal domácí tým do vedení. Hosté srovnali až ve 33. minutě, když Kohout prošel pravou stranou přes čtyři soupeře a střelou po zemi srovnal stav. V 36. minutě měl na hlavě gól Velechovský, ale ten Sirůčkův centr zprava namířil těsně vedle. V 39. minutě Mejsnar fauloval ve vápně a nařízený pokutový kop proměnil Kohout – 1:2. Ve 47. minutě se rána Kohouta odrazila od břevna. V 53. minutě domácí zadáci chybovali, čehož hosté využili a konkrétně Kohout tak završil svůj hatrik. V 67. minutě Hnyk jen s námahou vytěsnil prudký míč nad branku. Čtvrtá branka do domácí sítě padla z kopačky Nováka v 86. minutě po nedorozumění jabloneckých hráčů ve vápně.

FA Jablonec U17 – MFK Chrudim 1:4 (1:2)

Sestava U19: Hnyk – Sirůček F., Mejsnar, Velechovský – Ondráček – Vrabec (69.Pošmourný), Jodas, Hanč, Růta, Kaněra (53.Kuhn) – Kostka

Branka: 13.Kostka

ŽK: 55.Mejsnar