Article image

U16 dostala soupeře pod tlak a nakonec zvítězila 4:1!

Tlak na soupeře z Trutnova dovedl nakonec U16 k vítězství.

V utkání jsme hned od začátku dostali domácí pod tlak a jen zřídka se dostávali před naši branku do zakončení a zaslouženě jsme vedli po prvním poločase 2:0. Trefili se v 7. Antoš a ve 43. Janda. Ještě několik slibných brankových příležitostí jsme nevyužili. Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažně. Soupeř se začal více prosazovat a vytvořil si i nějaké brankové příležitosti. Z jedné v 52. také snížil na 2:1. V 66. však zvýšil na 3:1 hlavou po centru z pravé strany Špaček. I tak se soupeř ještě snažil, ale na konečných 4:1 pěknou střelou na zadní tyč navýšil svou druhou brankou v utkání skóre Antoš.

FA Jablonec U16 - MFK Trutnov 4:1 (2:0)

Sestava U16: Žižka - Domácí, Beránek, Kurpiewski - Špaček - Poledník, Šimon (18. Michel), Hušek (63. Lorenc), Bobrovnyk - Janda, Antoš (88. Albrecht)