Article image

I přes slibný první poločas je U15 bez výhry

I přes slibný první poločas, kdy se U15 dostala do vedení, nakonec tratila a prohrála s Bohemians Praha 1:6.

V teplém počasí na umělé trávě měli více ze hry domácí. Po několika šancích domácích, které skvěle vychytal Řehák, se po dlouhém míči ocitl před brankářem M. Knappe. Před brankářem nezaváhal a poslal Jablonec ve 32. minutě do vedení. Začátkem druhého poločasu domácí zvýšili tlak, ale přes brankáře Řeháka se jim dlouho nedařilo prosadit. V 58. minutě přišel zlom, kdy se prosadil domácí útočník Kostka. Jablonečtí se z gólu nevzpamatovali a přestali stíhat soupeři po fyzické stránce. Následovalo otočení zápasu ve prospěch domácích, kdy se prosadil Mikula v 64. a 74. minutě a Kostka v 68. a 72. minutě. Zmar Jablonce dovršil Šťastný vlastním gólem v76. minutě na 6:1.

FA Jablonec U15 - Bohemians Praha 1:6 (1:0)

Sestava U15: Řehák - Žabka, Vrbata, Sedlák, Šťastný - Knappe M. Stránský (41.Scholze), Knappe R. (72.Čepelka), Římal (65.Toman) - Markalous (50. Rambousek), Jílek (65. Šustr)