1

FK Mladá Boleslav

22’
Krobot

Náš B tým v sobotu odehrál v Břízkách utkání 14. kola ČFL proti béčku Mladé Boleslavi. O výsledku rozhodla jediná branka, kterou hosté vstřelili ve 22. minutě zápasu.

Vstup do zápasu svěřencům trenéra Bekakise vůbec nevyšel. Hostující tým měl navrch po všech stránkách. V rychlosti, důrazu, lépe kombinovali a bezbrankový stav dobře držel gólman Surovčík. Zatím nejblíže gólu byl ale domácí Jablonec, a to když se v 17. minutě Velich ve vápně dostal k míči a pohotově z otočky zakončil. Jeho pokus ale mířil jen do tyče hostující branky.

Ve 22. minutě se již skóre měnilo a prosadili se hosté. Odražený míč si na vápně našel Krobot a tvrdou ranou pod břevno otevřel skóre zápasu. Do poločasu domácí hráči hru vyrovnali, ale bez větších šancí skončil poločas 0:1.

Ve druhém poločase se hrálo hodně ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách a hosté si tak došli pro tři body z jabloneckých Břízek. Jablonec B v utkání s Mladou Boleslaví tahal většinu zápasu za kratší konec a nedařilo se vytvářet si větší gólové příležitosti. Příští týden jede naše béčko na hřiště vedoucího týmu soutěže Viktorii Žižkov.