FK Přepeře

0
4

FK Jablonec

Jablonecká rezerva si o velikonočním víkendu přivezla vysoké vítězství v regionálním derby v Přepeřích! Na Turnovsku zvítězila 4:0 góly obstarali Gaši a Podzimek.

Na hřišti v nedalekých Přepeřích nečekal Vomáčkům tým lehký zápas. Předchozí tři vzájemná měření totiž ovládl náš rival. Trenér proto hráčům vštěpoval jasné atributy, které měly přinést úspěch. Po hráčích vyžadoval hlavně rychlost, agresivitu a důraz.

Jablonečtí do derby doslova vlétli a vysokým presinkem nedovolovali domácím rozehrávku. Domácí sice v sedmé minutě zahrozili střelou do naší boční sítě, to ale byla na dlouho dobu jejich jediná šance. Do vedení šel náš tým po čtvrthodině hry, po rychlém protiútoku dorazil míč do sítě dobře hrající Gaši – 0:1! Jablonečtí své vedení stihli ještě do poločasu navýšit. Ve 39. minutě vyhrál kapitán Vošahlík souboj s domácím útočníkem a následně dlouhým balonem za obranu našel Podzimka, který chladnokrevně zvýšil na poločasových 0:2!

O přestávce kouč nabádal naše hráče k disciplíně a další aktivitě. Z druhého poločasu uběhly sotva dvě minuty a Jablonec se znovu radoval. Třetí branku kuriózně vsítil opět Podzimek, tentokrát když domácímu brankáři vypadl míč z ruky a pozorný Podzimek zvýšil na 0:3.

Třetí přesný zásah domácími otřásl a zlomil je, naopak Jablonečtí pokračovali ve velkém stylu. Útočníci neúnavně napadali domácí už u jejich vápna, středopolaři podstupovali každý souboj a vyhrávali odražené míče. Na jedničku fungovala také obrana. Čtvrtý přesný zásah náš tým přidal čtvrt hodiny před koncem, znovu se trefil Gaši a pečetil naše vítězství na 4:0.

Jablonečtí trenéři byli po zápase nadmíru spokojeni, jak s konečným výsledkem tak s přístupem hráčů. Vítězný tým dostal od trenérů zasloužené volno a od úterý se začne připravovat na domácí zápas s Hradcem Králové B, který se v Břízkách možná odehraje už na přírodním pažitu.