Novotný
27’
Výborný
58’

Rezerva FK Jablonec prohrála o víkendu na půdě zkušených Brozan 0:2. Domácí ve vyrovnaném zápase skorovali v každém poločase jednou, Jablonec se neprosadil ani z nařízené penalty.

Jablonec se v Brozanech musel obejít bez zkušeného Vošahlíka. Šanci tak dostali další hráči z lavičky.

Naši fotbalisté nevstoupili do zápasu na Litoměřicku vůbec špatně. Soupeře přehrávali především po lajnách, jenže z následných centrů se nikdo nedokázal prosadit. Domácí neměli nic a přesto šli ve 27. minutě do vedení. Brance v jablonecké síti předcházela série chyb jdoucích po sobě. Nejdříve špatná komunikace stoperů, poté špatný odkop obránce Malého, následně se k míči dostal domácí záložník Novotný, který ještě s pomocí teče prostřelil brankáře Rittera 1:0. Zbytek prvního poločasu se už dohrál bez větších šancích na obou stranách.

Po změně stran se Jablonec snažil hrát svou hru. V 62. minutě po jedné z našich akcí byl v šestnáctce faulován Breda, jenže nařízenou penaltu Podzimek neproměnil! Zákonitě tak přišel trest, za dalších šest minut se nejlépe v jabloneckém vápně zorientoval nejlepší hráč domácích s příznačným jménem Výborný a zvýšil na 2:0!

Zkušený a vyspělý tým Brozan si poté kontroloval hru a dovedl utkání do zdárného tříbodového zisku. Naopak Jablonci body v nesmírně vyrovnané druhé polovině tabulky ČFL chybí. Tři kola před koncem máme aktuálně náskok na poslední Benešov pět bodů.

Už tuto sobotu se v Břízkách rezerva postaví druhým Velvarům!